Volné pracovní místo  Technik údržby/Zámečník M/Ž - příspěvek na dopravu, nadstandardní mzdové ohodnocení

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Jsme významná americká výrobní společnost, která je jednička na trhu ve výrobě produktů pro automobilový trh. Pracujeme s nejmodernějšími výrobními technologiemi v novém a čistém prostředí.

S narůstajícím rozsahem projektů v tomto roce hledáme novou posilu, která nám pomůže s jejich realizací.

Nabízíme:

  • Příjemné finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie již od nástupu
  • Práce v moderním a čistém prostředí
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravovaní
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nadstandardní dovolená

Náplň práce :

  • Provedení údržby mechanických zařízení
  • Identifikace problémů a navržení možných řešení
  • Spolupráce na projektech, zavádění nových technologií, strojů či zařízení
  • Dodržování norem bezpečnostních standartu BOZP, PO, ISO a TS

Požadavky:

  • Minimálně SOU technického zaměření
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Zaujala vás naše nabídka? Tak neváhejte a kontaktujte nás!